Технічна інформація

Скло ДИЗАГ –  лаконічна краса

Історія використання скла у меблевому виробництві налічує кілька століть, але й сьогодні ця класика стилю є на вершині популярності. Навіть габаритні кухонні фасади з масиву деревини набувають витонченого та елегантного вигляду зі скляними вставками. Цей матеріал вирізняється високою комбінаторністю, тому однаково вдало поєднується з деревиною, металом, МДФ та іншими матеріалами.

Скло ДИЗАГ виготовлене з використанням сучасних технологій, що забезпечує суттєві переваги над менш якісними аналогами. Така поверхня є стійкою до забруднень, а видалення жиру та пилу відбувається швидко і без надмірних зусиль. Скло є цілком гігієнічним матеріалом, тому не поглинає жир та неприємні запахи. Меблеві фасади з масиву ясеня та вільхи, укомплектовані скляними вставками, резистентні до перепадів температур та вологи, а також – до утворення грибку і плісняви. Для догляду за скляною поверхнею підійде переважна більшість сучасних спеціалізованих засобів, тому Ваш італійський фасад буде завжди радувати чистотою та блиском.

Після отримання замовлення представники компанії РRIMO FASAD врахують всі Ваші очікування під час створення 3D проекту меблевого фасаду. Ви також можете отримати безкоштовну консультацію від наших фахівців та обговорити з ними кілька варіантів дизайну і комплектації майбутніх меблів.

Запрошуємо до нашого каталогу, в якому представлено найкращі пропозиції за лояльною ціною!

0