Технічна інформація

Фасади АЛІЄРІ - довершеність класики

Фасади для кухні з масиву дерева АЛІЄРІ є втіленням високого стилю у поєднанні з сучасними технологіями. Світлі відтінки «шампань» з позолотою та легкою патіною створюють враження невагомості та витонченості. Традиційний орнамент на колонах, арках та порталах додає виробу аристократичності.

Італійський фасад АЛІЄРІ виготовлений з масиву натуральної деревини, матеріалом для лиштви слугує МДФ, ламінований шпоном ясеня. Товщина фасаду становить 26 мм, лиштви – 13 мм. Різноманіття декоративних елементів та розширений розмірний ряд відкривають необмежені можливості для втілення найсміливіших дизайнерських проектів.

Фасад для кухні АЛІЄРІ підійде як для виготовлення меблів для малогабаритного приміщення або ж може стати окрасою елітного бару чи ресторану. Використання сучасних методів обробки надає деревині підвищеної стійкості до вологості, перепадів температур та впливу ультрафіолетових променів.

Компанія РRIMO FASAD приймає замовлення на розробку індивідуальних проектів кухонь АЛІЄРІ, після узгодження всі комплектуючі виготовляються безпосередньо на італійських фабриках і провідних профільних заводах.

В залежності від побажання клієнта можливе виготовлення кухонь різних конфігурацій (П-образної, прямої, кутової). Елегантною прикрасою кухонних меблів стануть пілястри, балюстради та декоративні арки. Додатково можна замовити стільниці з акрилового каменю, якісне скло та фурнітуру.

0