Технічна інформація

Фасади ПАТРІЦІЯ – елегантна неокласика

Італійський фасад ПАТРІЦІЯ належить до меблевих комплектуючих класу «люкс», підтвердженням чого є вишуканий дизайн та еталонна якість. Дані фасадні системи використовуються для виготовлення різноманітних видів корпусних меблів – кухонь, віталень, спалень, офісних шаф та ін. Трендом цього сезону є фасади для кухні ПАТРІЦІЯ, які користуються високим попитом для облаштування приватного житла, готелів, ресторанів. Основою фасаду є масив вільхи, лиштва виготовлена з високоякісної МДФ та облицьована шпоном вільхи. Завдяки спеціальній технології обробки деревини (laccato з закритою текстурою), виріб приваблює гладенькою поверхнею, елегантно виблискуючи легкою патиною та лаком. Колір білого перламутру є універсальним, тому ідеально підходить до будь-якого інтер’єру у стилях «неокласик», «класик», «модерн» та «античність».

Оригінальний візерунок колон, порталів та пілястрів гармонійно поєднується з вітражами. Італійський фасад для кухні ПАТРІЦІЯ виготовляється відповідно до передових європейських технологій та відповідає світовим стандартам якості.

Орієнтуючись на Ваші побажання, дизайнери компанії РRIMO FASAD створять проект у 3-D форматі. Після його затвердження замовлення направляється на кращі італійські фабриках і провідні профільні заводи. У нас можна купити корпусні меблі різної конфігурації, підібрати відповідну фурнітуру та вставки зі скла, придбати стільниці з штучного каменю.

Кожний наш виріб – це поєднання майстерності та високих технологій, тому меблі від РRIMO FASAD стануть гордістю вашого дому!

0