Італійські класичні фасади з масиву - постійна популярність

Італійські фасади в Україні завжди будуть користуватися високою популярністю, адже саме вони є втіленням вишуканості та передових європейських технологій. Покупців всього світу приваблює гармонійне поєднання декоративних елементів та м’яких відтінків, продумане розміщення модулів і беззаперечна якість кожного виробу. Італійські фасади виготовлені з масиву ясеня, вільхи та берези. Ззовні поверхня покрита потрійним шаром лаку (що надає їй елегантний блиск та підвищує експлуатаційні характеристики). Такі фасади стійкі до впливу сонячного проміння, не бояться вологи і перепадів температур, відрізняються довговічністю. Всі вироби відповідають європейським стандартам якості та екологічної безпечності. Вони можуть встановлюватися у кухні, дитячий кімнаті, закладах харчування та в інших приміщеннях, до екологічної безпечності яких пред’являються підвищені вимоги.

Фасади з Італії зачаровують теплотою та природністю відтінків, бездоганно поєднуючись з бронзовим оздобленням. Нанесення легкої патіни підкреслює оригінальну структуру деревини, перетворюючи корпусні меблі на витвір мистецтва. В нашій компанії можна купити італійські фасади для кухні, вітальні, спальні, передпокою, офісу, ресторану та інших приміщень. Можливе виготовлення виробів як світлого, так і темного відтінку (від ніжно-бежевого до насиченого шоколадного). В залежності від бажання клієнта добирається відповідна фурнітура, замовляється скло (вітраж, дизаг). Ми надаємо повний спектр послуг, від безкоштовної консультації спеціаліста та замірів до виготовлення 3 D-проекту, замовлення комплектуючих на кращих італійських заводах та фабриках. Наші спеціалісти підберуть необхідну вам модель фасаду та нададуть поради по догляду за італійським класичним фасадом.

Компанія РRIMO ФАСАД формує дилерську мережу та готова до співпраці з салонами італійських меблів і салонами меблів інших виробників, дизайнерськими студіями та архітектурними бюро, будівельними компаніями, дизайнерами та архітекторами, а також – з усіма ініціативними та креативними виробниками меблів.

Запрошуємо до взаємовигідної співпраці та обміну професійним досвідом!