Меблеві ручки: продукція відомих світових брендів

Створення сучасних та стильних меблів неможливо уявити без якісної фурнітури. Але якщо до кріпильних елементів висувається тільки вимога надійності та функціональності, для зовнішньої фурнітури принципово важлива висока декоративність. Наприклад, мебельні фасади з масиву АЛІЄРІ від італійського виробника являють собою цілісну і  стилістично продуману композицію. В ній окремі декоративні елементи гармонійно поєднуються один з одним. Саме тому так важливо вдало підібрати меблеві ручки перед тим, як замовлення буде виконане. Спеціалісти компанії РRIMO FASAD  створюють макет майбутньої кухні у 3D форматі, тому Ви маєте нагоду заздалегідь побачити результат та внести відповідні корективи.

Меблеві ручки, представлені в нашому каталозі, відрізняються бездоганною якістю та зручністю у користуванні. Розкішність форм у стилі «класик» продумано поєднана з їх ергономічністю.

Як і кухонні  фасади з масиву, вся фурнітура до них виготовляється на сучасному обладнанні в Італії. Пряма співпраця з відомими європейськими брендами є запорукою бездоганної якості кожного виробу.

Компанія РRIMO FASAD – це італійська фурнітура за доступною ціною, яка вже сьогодні наявна  на українському ринку!