Пріоритетним напрямком нашої діяльності є продаж італійських фасадів для кухні з масиву.

Замовлення виготовляються на провідних фабриках Італії, що є надійною запорукою бездоганної якості кожного виробу. Всі меблі та комплектуючі до них мають необхідні сертифікати якості європейського зразку. На даній сторінці представлені реальні фото неперевершених мебельних гарнітурів.

У салоні діє виставка продукції відомих італійських фабрик.

У салоні виставлені всі взірці італійських фасадів з масиву, що пропонуються до продажу. Крім взірців італійських фасадів з масиву, виставлені вироби кухонь і меблів для віталень, які виготовлені з використанням даної продукції, які ви також можете придбати.

Сьогодні наша компанія має бездоганну репутацію серед своїх клієнтів, кожного з яких дуже цінує. Щоденно ми працюємо над вдосконаленням системи сервісу та поповненням модельного ряду, а також – над ефективним впровадженням політики цінової лояльності. Меблі з Італії завозяться без посередників безпосередньо нашою компанією. Завдяки цьому українці мають нагоду придбати якісні меблі за доступною ціною.

Компанія РRIMO ФАСАД також займається виготовленням сучасних меблів преміум класу – віталень, прихожих, спалень, шаф-купе, офісних меблів та торгівельного бізнесу.

Саме тут народжуються ексклюзивні меблі за індивідуальними проектами клієнтів. Наші спеціалісти у короткий термін розроблять 3D-макет майбутніх меблів та врахують всі Ваші побажання. Завдяки цьому кожен покупець має унікальний шанс самостійно добрати кольори, різновид фасаду і фурнітури. Ви можете побачити очікуваний результат та внести необхідні корективи ще на початковому етапі. Компанія РRIMO ФАСАД оперативно здійснює заміри та візуалізацію проекту.

Наразі компанія РRIMO ФАСАД займається розширенням дилерської мережі та пошуком нових партнерів. Запрошуємо до співпраці всіх, хто знається на виготовленні меблів та готовий до взаємовигідного бізнесу!

м. Івано-Франківськ
вул. Галицька, 22

e-mail: oldon@ukr.net
тел.: (099) 734 61 88