Технічна інформація

Ручки класичні: вишуканий аксесуар у «королівському» стилі

Фасади з масиву АЛІЄРІ почали випускатися у 2015 році, але вже сьогодні вважаються беззаперечними лідерами світового меблевого ринку. Покупців приваблює бездоганна якість виробу, його елегантний зовнішній вигляд та продуманість конструкції. Додаткової декоративності меблям АЛІЄРІ надає незвичайна фурнітура. Ручки АЛІЄРІ виконані в класичному стилі, вирізняються поєднанням витонченої форми та ергономічності. Вони не тільки красиві, але й надійні та зручні.

В компанії РRIMO FASAD  можна замовити італійській фасади та якісну сучасну фурнітуру до них. Вся продукція виготовляється на сучасних меблевих фабриках та профільних заводах Італії, тому її якість є завжди бездоганною. Ми гарантуємо оригінальність бренду, адже співпрацюємо безпосередньо з виробниками.

Навіть якщо Ви є власником меблів іншого виробника, замовивши ручки АЛІЄРІ, Ви маєте можливість кардинально змінити вигляд своїх меблів. Навіть традиційний кухонний гарнітур перетвориться на окрасу приміщення з розкішною фурнітурою від відомих італійських фірм.

Компанія РRIMO FASAD  – це Ваш провідник у світ сучасних італійських меблів, які сьогодні можна вигідно придбати уже в Україні!

0