Технічна інформація

Про стільниці з акрилового каменю

Cтільниці для кухні відіграють ключову роль у формуванні загального інтер’єру.  Стільниці «покоління next» вдало поєднують переваги натурального каменю, але позбавлені його характерних недоліків. Штучний камінь став вдалою та бюджетною альтернативою виробам з граніту, мармуру, оніксу чи травертину.

В компанії РRIMO FASAD  можна замовити стільниці з акрилового каменю:

  • STARON
  • CORIAN
  • MONTELLI

Це відомі світові бренди, якість та надійність яких завжди є взірцевою. Вся продукція виготовляється на сучасному обладнанні та має необхідні гарантії якості і екологічної безпечності.

Стільниці для кухні з штучного каменю приємні на дотик, вони гладенькі та здатні зберігати тепло. На відміну від пластику чи натуральної деревини, акрил не поглинає неприємні запахи. Він стійкий до появи плісняви і грибку, що є принциповою вимогою до поверхонь для приготування їжі. Технологія виготовлення акрилових стільниць передбачає можливість добирати та комбінувати різноманітні відтінки. Це не тільки відкриває широкі дизайнерські перспективи, але й допомагає приховати місця швів між сусідніми частинами.

Стільниці для кухні з акрилового каменю вирізняються своєю гігієнічністю, адже їх структура не має мікропор. Така поверхня є стійкою до вологи та ультрафіолетових променів, добре переносить механічні та температурні впливи. При виникненні подряпин або інших дефектів можливий локальний ремонт поліруванням. Акрилова поверхня добре переносить контакт навіть з агресивними хімічними та побутовими речовинами (оцет, вино, сік). Такі стільниці не потребують складного догляду та легко миються за допомогою традиційних мильних розчинів.

На відміну від «натуральних» аналогів, меблеві стільниці із штучного каменю мають значно меншу вагу. Саме тому їх монтаж коштує дешевше, адже відсутня необхідність у створенні додаткових опор.

Стільниці з акрилового каменю є значно практичнішими, ніж аналогічні вироби з природного каменю. На стільницях із штучного акрилового каменю, при застосуванні правильної технології, абсолютно відсутні стиковочні шви. Використання високоякісних матеріалів з застосуванням інноваційних технологій дарує нашим покупцям елітні меблі за доступною ціною.

Доступна та приємна ціна на стільниці з штучного каменю CORIAN, STARON, MONTELLI на сайті нашої компанії та у нашому салоні! Заходьте… Вибирайте!!!

0