Про стільниці з штучного акрилового каменю

Разом з меблевими фасадами стільниці для кухні відіграють ключову роль у формуванні загального інтер’єру.  Штучний камінь став вдалою та бюджетною альтернативою виробам з граніту, мармуру, оніксу чи травертину. Стільниці «покоління next» вдало поєднують переваги натурального каменю, але позбавлені його характерних недоліків.

В компанії РRIMO FASAD  можна замовити стільниці з акрилового каменю:

  • STARON
  • CORIAN
  • MONTELLI

Це відомі світові бренди, якість та надійність яких завжди є взірцевою. Вся продукція виготовляється на сучасному обладнанні та має необхідні гарантії якості і екологічної безпечності.

Стільниці для кухні з акрилового каменю вирізняються своєю гігієнічністю, адже їх структура не має мікропор. Така поверхня є стійкою до вологи та ультрафіолетових променів, добре переносить механічні та температурні впливи. При виникненні подряпин або інших дефектів можливий локальний ремонт поліруванням. Акрилова поверхня добре переносить контакт навіть з агресивними хімічними та побутовими речовинами (оцет, вино, сік). Такі стільниці не потребують складного догляду та легко миються за допомогою традиційних мильних розчинів.

Стільниці для кухні з штучного каменю приємні на дотик, вони гладенькі та здатні зберігати тепло. На відміну від пластику чи натуральної деревини, акрил не поглинає неприємні запахи. Він стійкий до появи плісняви і грибку, що є принциповою вимогою до поверхонь для приготування їжі. Технологія виготовлення акрилових стільниць передбачає можливість добирати та комбінувати різноманітні відтінки. Це не тільки відкриває широкі дизайнерські перспективи, але й допомагає приховати місця швів між сусідніми частинами.

На відміну від «натуральних» аналогів, меблеві стільниці із штучного каменю мають значно меншу вагу. Саме тому їх монтаж коштує дешевше, адже відсутня необхідність у створенні додаткових опор.

Стільниці з акрилового каменю є значно практичнішими, ніж аналогічні вироби з природного каменю. На стільницях із штучного акрилового каменю, при застосуванні правильної технології, абсолютно відсутні стиковочні шви. Використання високоякісних матеріалів з застосуванням інноваційних технологій дарує нашим покупцям елітні меблі за доступною ціною.

На сайті нашої компанії стільниці з штучного каменю CORIAN, STARON, MONTELLI доступні за приємною ціною!