Стільниці для кухні з штучного каменю за основними своїми властивостями нічим не поступаються природним аналогам, а де в чому навіть перевершують граніт, мармур, онікс та травертин. Але якщо для багатьох з нас стільниці з акрилового каменю CORIAN, STARON, MONTELLI давно вже стали звичною частиною побуту, інші українці мають досить віддалене уявлення про матеріал «покоління next».

Пропонуємо ознайомитися з цікавими фактами про один з найпопулярніших матеріалів для виготовлення сучасних стільниць – акриловий агломерат:

 1. Стільниці для кухні з акрилового каменю складаються з мінерального наповнювача яким є діоксид титану що надає твердості матеріалу, акрилової смоли та кольорового пігменту. Саме тому це екологічний та безпечний матеріал.
 1. Завдяки відсутності мікропор акриловий камінь відрізняється вологостійкістю. Він не руйнується від грибку та не деформується від вологи.
 1. Технологія дозволяє зрощувати елементи матеріалу методом дзеркального різу, при використанні даного методу у місцях склейки візуально повністю відсутній шов.
 1. Технологія виробництва дозволяє виготовляти гнуті елементи любої конфігурації та розмірів.
 1. Стільниці з акрилового каменю мають високу термостійкість, тому не бояться випадково поставленої сковорідки чи незатушеного сірника.
 1. Догляд за акриловою поверхнею максимально простий – протирання вологою губкою та миття звичайним мильним засобом.
 1. Пошкоджені ділянки стільниць можуть ремонтуватися локально. При кваліфіковано проведених ремонтних роботах , візуально та механічно стільниця повністю відновлює свої первинний стан.
 1. Акрилову поверхню неможливо зіпсувати агресивними побутовими речовинами – оцтом, кисломолочними продуктами, фруктовим соком, кавою, алкоголем.
 1. Не рекомендується чистити стільниці з акрилового каменю за допомогою абразивних засобів або жорсткої металевої щітки.
 1. Монтаж акрилової стільниці не потребує облаштування підсилення опорного конструктиву, тому що її вага набагато менша, ніж у виробів з натурального каменю.
 1. Технологія виробництва стільниць даного виду відкриває широкий простір для створення виробів найрізноманітніших форм та відтінків.
 1. Стільниці з акрилового каменю у окремих випадках 4-5 разів дешевші виробів з натурального каменю та приблизно на 1/3 дешевші за кварцовий агломерат, при умові повної відповідності окремій особистій технології виробництва стільниць для кожного з вищенаведених матеріалів…

0