Технічна інформація

Скло ВІТРАЖ – розкішна класика

Вітраж здатен перетворити навіть звичайні меблі на вишуканий елемент дизайну. А якщо поєднати декоративне меблеве скло та італійські класичні фасади з масиву деревини, виходить справжній витвір мистецтва! Вітражне скло пасує до гарнітурів, виготовлених у багатьох популярних стилях (класик, модерн, ампір, бароко та ін.). Скло візуально надає корпусній конструкції легкості та витонченості, респектабельності та стильності.

Спеціалісти компанії  РRIMO FASAD допоможуть Вам з вибором візерунку для скла та його кольору, визначать форму та величину декоративного елементу з врахуванням всіх побажань замовника.

Вітражі для шаф та кухонних фасадів виготовляються на основі суцільного скла, з використанням спеціальної вітражної плівки, свинцю та фацетних елементів. Перевагами такого виробу є висока декоративність, стійкість візерунку до вологи та перепадів температур, простота у догляді. Скло ВІТРАЖ повністю безпечне, адже при його випадковому розбитті уламки утримує плівка.

Наші представники обговорять з Вами всі деталі майбутнього вітражу та візуалізують проект у 3D форматі, що надасть змогу одразу уявити майбутній виріб та своєчасно внести корективи. Вітражі меблеві виготовляються на сучасному європейському обладнанні та відповідають всім критеріям якості та екологічної безпеки.

Запрошуємо купити вітраж фасадний за доступною ціною!

1